Rozpoczęcie sezonu 2019

22 czerwca 2019

Odbedzie się

Rozpoczęcie Sezonu Żeglarskiego

w Jacht Klubie Cztery Wiatry

 

Program:

Godzina 11:00 Odprawa kapitanów jachtów biorących udział w regatach

Godzina 16:00 Uroczyste Rozpoczecie Sezonu 

 

Zapraszamy Serdecznie! 

Regaty Pożegnanie Lata, Memoriał Andrzeja Wuja Skowrońskiego

 

LATO SIĘ SKOŃCZYŁO!!! 
W dniach 31.08, 01.9-2.09 pożegnaliśmy lato regatami w Dziwnowie. To były 21 Regaty "Pożegnanie Lata " Memoriał Andrzeja " WUJA " Skowrońskiego. Przybyło 26 jachtów ze Szczecina , Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Trzebieży , Wolina i Dziwnowa. Była zacięta walka na wodzie ale też czas na spotkania i wspominki żeglarskie.Wszystko to będę opisywał w kolejnych postach a dzisiaj oficjalne wyniki. ACHOJ!!!

miedzymielizniane 2018  3 jachty 2 

Nasze jachty już tradycyjnie biorą udział w tych rewelacyjnie przygotowanych regatach. I tradycyjnie zajmują wysokie pozycje. Pierwsze miejsca w swoich grupach zajęli Radosław Okiński na MESCALERO oraz Aleksander Mikołajów na NEFERTITI z małżonkami Ania i Iwoną. Czwarte miejsce zajął Szymon Kubanek na ONE a piate Marek Okiński na NORTH WEST. 

Czytaj więcej...

20 Regaty międzymieliźniane [FILM]

To już 20-te Regaty Międzymieliźniane o Puchar Burmistrza Wolina, które zorganizowane były przez PTZN UKS ALBATROS w dniu 25.08.2018 r.

 

 

Pierwszy bieg odbył się przy bardzo słabym wietrze, natomiast drugi to już silniejszy wiatr i zacięta walka do samej mety na kursie spinakerowym. Losy zwycięstwa ważyly się do ostatnich metrów trasy, a kibice oglądający finisz byli świadkami pięknego widowiska. Najwyżej sklasyfikowany jacht z naszego klubu to Meskalero z Radosławem Okińskim. Szymon Kubanek na ONE był czwarty, a Aleksander Mikołajów na NEFERTITI zajął miejsce szóste. Szymon Kubanek otrzymał nagrodę specjalną „Memoriał Ciupka” dla najlepszego zawodnika w tych regatach.

Czytaj więcej...

XVIII Regaty Unity Line

W dniach 4-5 sierpnia 2018 roku odbyły się na Bałtyku w pobliżu Dziwnowa XVIII Regaty Unity Line im. Piotra Waszczenko. Wystartowało 55 jachtów z 202 żeglarzami. Zawody zaliczane są do klasyfikacji Pucharu Bałtyku Południowego

 unity line 2018 olek rozdanie nagrod 2

 

W tym roku z powodu silnego wiatru rozegrano tylko dwa wyścigi. Najlepsze załogi z naszego klubu to drugi w klasie OPEN MESKALERO z kapitanem Radosławem Okińskim i trzeci w KWR 2 jacht NEFERTITI z kapitanem Aleksandrem Mikołajowem (na zdjęciu z załogą i zwycięzcami z jachtu TRZECI). Piąte miejsce zajął Szymon Kubanek na ONE w KWR 2, również piąty był Low Budget oraz pierwszy raz w regatach dziewiąty North West z Markiem Antoniukiem.

 

Czytaj więcej...